rezerwuj online

Oferty specjalne

Walentynki nad morzem

Walentynki nad morzem
Poszukujesz najlepszego miejsca, by spędzić niepowtarzalne walentyki? Hotel Mistral Sport**** zaprasza w Święto Zakochanych! Oferujemy najniższe ceny w regionie*, zmysłowy wypoczynek w SPA oraz najsmaczniejsze menu kolacji we dwoje. Skusisz się? a może sprawisz prezent - niespodziankę dla swojej ukochanej osoby? Polecamy voucher podarunkowy!  

Hotel Mistral Sport**** oferuje niezwykle romantyczną atmosferę i doskonały klimat, dzięki czemu Walentynki nad morzem mogą okazać się niezapomnianym przeżyciem dla każdej pary. Niezależnie od wieku czy stażu, Walentynki nad morzem to niezrównana okazja, aby celebrować związek z ukochaną osobą. Jedyny dzień w roku, kiedy okazywanie uczuć tak naprawdę nie ma żadnych granic, powinno się spędzić w jak najbardziej ekskluzywnych warunkach. Miłość zasługuje na rozkwit w pięknej scenerii, dlatego Walentynki nad morzem mogą okazać się najlepszym wyborem. Tym bardziej, jeśli magiczna lokalizacja idzie w parze ze znakomitą bazą noclegową, a właśnie tak jest w przypadku Hotelu Mistral Sport****.

Walentynki nad morzem to niepowtarzalna szansa na niezwykły, romantyczny czas spędzony tylko we dwoje. Warto mieć świadomość, że Walentynki nad morzem w Hotelu Mistral Sport**** to nie tylko możliwość spędzenia niezapomnianych, romantycznych chwil, ale również perspektywa skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej oraz wielu innych atrakcji dostępnych dla naszych gości. Nie ma znaczenia, czy zależy Państwu na aktywnie spędzonym czasie, czy może na odpoczynku i relaksie, bowiem dołożyliśmy wszelkich starań, aby Walentynki nad morzem były gwarancją satysfakcji dla każdego.

Wiele osób poszukuje unikalnego pomysłu na 14. lutego, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Walentynki nad morzem w Hotelu Mistral Sport**** to chwile, których nie sposób zapomnieć.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij