rezerwuj online

Oferty specjalne

FCB Camp Polonia 2017

FCB Camp Polonia 2017
Zapisz się na FCB Camp Polonia 2017 i graj jak Messi, Neymar czy Iniesta!

Hotel Mistral Sport**** oraz FCB Escola Soccer School zapraszają serdecznie dzieci w wieku 7-13 lat (roczniki 2004 - 2011) do udziału w letnich obozach piłkarskich, które odbędą się w dniach: 15-21.07.2017 r., 21-27.07.2017 r. Program Campów czerpie z inspiracji filozofią i systemem piłkarskim słynnego klubu z Hiszpanii FC Barcelona. Dzieci będą trenować pod okiem najlepszych trenerów z FC Barcelony oraz z FCB Escola Varsovia (oficjalna akademia piłkarska FCB w Polsce).

W organizowanych od 5 lat obozach treningowych FCB Camps wzięło udział łącznie już ponad 2000 dzieci. Dzięki systemowi trenerskiemu akademii młodzi piłkarze zdobywają nowe doświadczenia, poszerzają swoje umiejętności oraz przeżywają najlepszą wakacyjną przygodę z piłką nożną. A wszystko to w atmosferze magii i niepowtarzalnego klimatu Hotelu Mistrzów w Gniewinie!

Pobierz ofertę obozów - kliknij tutaj.

Szukasz więcej informacji, chcesz zarezerwować wymarzony pobyt dla swojego dziecka? ZAPISY: Kliknij tutaj lub wejdź na stronę: www.fcbcamp.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij