rezerwuj online

Konkurs kulinarny

Konkurs Kulinarny Sportowa Wiosna

Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w Konkursie Kulinarnym 2018!

Konkurs Kulinarny „Sportowa Wiosna 2018”, odbędzie się w naszym Hotelu w dniach 5-6 marca 2018 r. Jest to już trzecia edycja tego konkursu, a druga przygotowana w wymiarze eventu dwudniowego. Podobnie, jak w roku ubiegłym, pierwszy dzień konkursu będzie skierowany do uczniów szkół gastronomicznych, natomiast w drugim dniu w szranki kulinarnych zmagań staną kucharze profesjonalni. Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta Gala Biznesu - wydarzenie, podczas którego w Hotelu Mistral Sport**** spotkają się gwiazdy świata biznesu, sportu i kulinariów.

Celem "Sportowej Wiosny" jest popularyzacja wiedzy kulinarnej i najnowszych trendów gotowania. Szczególnym wyróżnieniem naszego wydarzenia, podkreśleniem jego rangi i wartości stało się włączenie się do jego organizacji patrona - Klubu Szefów Kuchni, a także wielu znanych osobistości i celebrytów świata gastronomii.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony facebook i poznawania ciekawostek o konkursie! Więcej informacji, regulaminy, formularze do pobrania - już wkrótce!

Zobacz nasze podsumowanie 2 lat konkursu
i zapowiedź przyszłorocznej "Sportowej Wiosny 2018" - kliknij tutaj i obejrzyj FILM!

Więcej informacji:
Szef Kuchni Sebastian Cichy
Tel. +48 539 913 690
sebastian.cichy@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij