rezerwuj online

Imprezy integracyjne dla firm - Kaszuby

Eventy nad morzem

dla firm

Hotel Mistral Sport**** to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne, łączące w sobie niezwykle komfortowe warunki pobytu, wyjątkowo bogatą infrastrukturę oraz profesjonalną aranżację, dzięki której eventy firmowe są ciekawe i niebanalne. Naszą specjalnością jest bowiem organizacja imprez integracyjnych, które są unikalne i niepowtarzalne. Kaszuby to wyjątkowe miejsce, idealne na eventy nad morzem.

Integracja szyta na miarę

Jedną z naszych specjalności są spotkania integracyjne dla firm w ramach wieczorów tematycznych. Wieczory rajdowe, filmowe czy rockowe to fantastyczna, niezwykle różnorodna rozrywka, urozmaicająca eventy nad morzem. Najbardziej wyjątkową atrakcją tego typu jest Wieczór Hiszpański, czyli możliwość obcowania z kulturą tego pięknego kraju. Oprócz elementów kultury, kuchni czy muzyki rodem z Półwyspu Iberyjskiego, oferujemy niepowtarzalną szansę na zakwaterowanie w pokojach, w których do tryumfu na EURO 2012 przygotowywali się sportowcy z Reprezentacji Hiszpanii. Spotkania organizacyjne dla firm w Hotelu Mistral Sport**** to perspektywa wspomnień na całe życie, gdyż jesteśmy w stanie uczynić imprezy integracyjne dla firm absolutnie niezapomnianymi.

Organizacja imprez dla firm wymaga wzięcia pod uwagę oczekiwań całej grupy, w związku z czym powinny one obfitować również w atrakcje, które umożliwią integrację przez sztukę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, możemy urozmaicić imprezy firmowe koncertem, przedstawieniem teatralnym lub występem kabaretu.

Poznaj nasze możliwości - pobierz naszą ofertę: kliknij tutaj.

Zobacz również folder atrakcji - kliknij tutaj.

Biuro Marketingu
Tel. +48 58 738 68 01
marketing@hotelmistralsport.pl

Gwarantowane najlepsze wrażenia

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby imprezy integracyjne nad morzem były jak najbardziej urozmaicone i bogate we wspólną zabawę. W naszej ofercie znajdują się zatem między innymi dyskoteki z DJ-em, karaoke, kalambury czy zajęcia na poligonie, wśród których wyodrębnić można choćby eventy militarne, paintball czy jazdę na quadach. Dzięki temu, imprezy integracyjne w Hotelu Mistral Sport**** są niesamowite dla każdego.

Możliwości i atrakcje

Organizacja takich eventów jak imprezy integracyjne dla firm jest zadaniem, które wymaga wszechstronności, w związku z czym w naszej ofercie znaleźć można szeroki wachlarz możliwości aktywnego spędzania czasu podczas wyjazdów integracyjnych. Chętnie uświetnimy wyjazdy integracyjne rozgrywkami piłkarskimi na miarę Mistrzostw Europy, mamy przecież doświadczenie, które wynieśliśmy goszcząc zwycięską podczas EURO 2012 Reprezentację Hiszpanii. Imprezy firmowe nad morzem to jednak często czas na wspólną zabawę, z związku z czym z przyjemnością urządzimy turnieje w innych dyscyplinach sportowych, w drużynach męskich, żeńskich lub mieszanych. Przeprowadzenie zawodów jest możliwe również na będących do dyspozycji gości czterech torach bowlingowych czy w ramach gier i zabaw ruchowych, w zależności od potrzeb i predyspozycji danej grupy. Dzięki takim atrakcjom, imprezy integracyjne dla firm mogą być ciekawe i unikalne. 

Imprezy integracyjne nie muszą ograniczać się do zajęć w obrębie hotelu. Eventy nad morzem to szansa na skorzystanie z pięknych krajobrazów i niepowtarzalnego klimatu. Oferujemy między innymi wycieczki rowerowe lub biegowe po malowniczych kaszubskich terenach, marsze nordicwalking i spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do Bałtyku. Kaszuby są bowiem regionem unikalnym w skali kraju i bez dwóch zdań warto skorzystać z jego walorów. Dla osób poszukujących odprężenia oddaliśmy do dyspozycji szereg zabiegów SPA, które pozwalają uczynić eventy integracyjne atrakcyjnymi dla fanów każdego rodzaju wypoczynku. Mamy świadomość, że imprezy integracyjne dla firm powinny zapewnić rozrywkę każdemu ich uczestnikowi.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij