rezerwuj online

Bankiety

Sala Bankietowa

Restauracja Hotelu Mistral Sport**** doskonale sprawdza się jako sala bankietowa. Elegancki wystrój lokalu, jego rozmiar oraz bogate menu czynią to miejsce idealnym na bankiet z każdej okazji.

Ogromnym atutem naszej restauracji jest przepyszne jedzenie, przygotowywane przez najlepszych kucharzy tak, aby oprócz niepowtarzalnych walorów smakowych zapewnić gościom zdrowy i wartościowy posiłek. Różnorodność naszego menu sprawia, że coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wybredni uczestnicy bankietu.

Bankiet dla 600 osób

Nowość! Dzięki nowym rozwiązaniom udało nam się zaaranżować Halę Widowiskowo-Sportową o pow. 1500 m2 w elegancką salę bankietową dla 600 osób. Nasze zdjęcia z takiego bankietu mogą Państwo zobaczyć w galerii poniżej. To, co wyróżnia nasz obiekt, to estetyczny wystrój, wysoki sufit (11 m) z możliwością rozmieszczenia dodatkowego oświetlenia, szeroka przestrzeń pozwalająca na rozstawienie sceny z oprawą multimedialną, autonomiczne zaplecze, a także możliwość wydzielenia przestrzeni dla przerwy kawowej, czy lunchu. Nowe możliwości aranżacyjne otworzyły się równiez przed zorganizowaniem tu konferencji dla 600 osób w ustawieniu kinowym lub warsztatowym.

Gwarancja jakości

Bankiety organizowane w Hotelu Mistral Sport**** to gwarancja doskonałej jakości, jedzenie spożywane w luksusowej sali bankietowej, z doskonałą obsługą i w pięknej scenerii.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz naszą ofertę w formacie *.pdf - kliknij tutaj.

Biuro Marketingu
Tel. +48 58 738 68 01
marketing@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij