rezerwuj online

Wakacyjny Autobus

Wakacyjny autobus w każdą niedzielę lipca i sierpnia oraz 15 sierpnia

Czy chcesz łatwo i komfortowo dojechać nad morze? Polecamy Wakacyjny Autobus! W każdą niedzielę lipca i sierpnia oraz w dniu 15 sierpnia zawiezie on Państwa z Gminy Gniewino do Dębek i z powrotem! Początek akcji już od niedzieli 7 lipca! Super cena tylko 5 zł/os w jedną stronę, bez względu na to, na którym przystanku wsiadasz!

Pobierz plakat akcji

Poniżej rozkład jazdy autobusu - startujemy już od niedzieli 7 lipca!

KOSTKOWO-DĘBKI
kurs w południe

  • 12:00 - Kostkowo PKS Szkoła
  • 12:07 - Rybno PKS Centrum
  • 12:16 - Gniewino Szkoła
  • 12:23 - Czymanowo
  • 12:27 - Nadole
  • 12:52 - Dębki

DĘBKI-KOSTKOWO
kurs w południe powrót

  • 12:55 - Dębki
  • 13:20 - Nadole
  • 13:24 - Czymanowo
  • 13:31 - Gniewino Szkoła
  • 13:40 - Rybno PKS Centrum
  • 13:47 - Kostkowo PKS Szkoła

KOSTKOWO-DĘBKI
kurs wieczorny

  • 17:05 - Kostkowo PKS Szkoła
  • 17:12 - Rybno PKS Centrum
  • 17:21 - Gniewino Szkoła
  • 17:28 - Czymanowo
  • 17:32 - Nadole
  • 17:57 - Dębki

DĘBKI-KOSTKOWO
kurs wieczorny powrót

  • 18:00 - Dębki
  • 18:25 - Nadole
  • 18:29 - Czymanowo
  • 18:36 - Gniewino Szkoła
  • 18:45 - Rybno PKS Centrum
  • 18:52 - Kostkowo PKS Szkoła
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij