rezerwuj online

Pływalnia

Pływalnia kryta w Gniewinie Basen

Pełnowymiarowy basen sportowy o długości 25 m i głębokości od 120 cm do 180 cm jest podzielony na 6 torów, przy czym jeden z torów jest wypłycony do głębokości 90 cm na całej długości i funkcjonuje jako brodzik dla młodszych dzieci. Temperatura wody: 28oC, temperatura powietrza w hali: 29oC. Przez siedem dni w tygodniu można tu doskonalić swoje umiejętności pływackie, a także skorzystać z innych atrakcji.

Zjeżdżalnia

Funkcjonuje od 02 lutego 2009 r. Jej długość wynosi 76,3 m, wysokość 7,76 m, a średnica rury to 1 m! W trakcie przejazdu, który trwa około 20 sekund w zależności od techniki zjazdu, pokonuje się trzy pętle, po czym następuje lądowanie w specjalnym zbiorniku - hamowni (4 m x 2 m x 40 cm).

Jacuzzi

czteroosobowa wanna do hydromasażu, umiejscowiona w oddzielnym pomieszczeniu zapewniającym dyskrecję. To idealne miejsce do pozbywania się stresów i nerwowego napięcia w bardzo przyjemny sposób. 45-minutowy seans w bajecznie ciepłej wodzie i rozluźnienie poszczególnych grup mięśni pod wpływem prądów wodnych stanowi doskonały relaks dla zmęczonego ciała.

Sauna

tzw. "fińska", o niskiej wilgotności, z rozpiętością temperatury od 60 do 100oC. Wywiera zbawienny wpływ na zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu: rozluźnia fizycznie i psychicznie, poprawia nastrój, oczyszcza i odtruwa organizm. Zalecana w schorzeniach układów: krążenia, oddechowego, nerwowego, ruchu. Wysoka temperatura w saunie wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, a co za tym idzie dotlenienie skóry. Po sesji w saunie skóra jest oczyszczona, lepiej ukrwiona i gładsza.

Aerobik wodny

Gimnastyka w wodzie o średniej głębokości ok.130 cm. Polecana jako forma doskonalenia sprawności dla wszystkich. Środowisko wodne umożliwia wykonanie ćwiczeń, które dla niektórych osób są niemożliwe do wykonania na lądzie. Aerobik wodny przyczynia się do: zmniejszenia otyłości, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnienia ciała, wzmocnienia i kształtowania mięśni, poprawy kondycji ruchowej, zwiększenia odporności na osteoporozę. Zajęcia prowadzone są pod kierunkiem profesjonalnej instruktorki Aqua Fitness.

Zapraszamy serdecznie we wszystkie dni tygodnia od godziny 8:00 do 22:00.
Szczegółowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne w recepcji pływalni pod numerem, +48 58 676 79 09.

Więcej informacji - na stronie dobremiejsce.gniewino.pl


  Informacja na temat jakości wody

JAKOŚĆ WODY SPEŁNIA WYMAGANIA Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. poz. 2016) WODA NADAJE SIĘ DO PŁYWANIA, KĄPANIA SIĘ, UPRAWIANIA SPORTU I REKREACJI

Ocena roczna jakości wody - kliknij i pobierz plik *.pdf.

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij