rezerwuj online

Pływalnia

Pływalnia kryta w Gniewinie Basen

Pełnowymiarowy basen sportowy o długości 25 m i głębokości od 120 cm do 180 cm jest podzielony na 6 torów, przy czym jeden z torów jest wypłycony do głębokości 90 cm na całej długości i funkcjonuje jako brodzik dla młodszych dzieci. Temperatura wody: 28oC, temperatura powietrza w hali: 29oC. Przez siedem dni w tygodniu można tu doskonalić swoje umiejętności pływackie, a także skorzystać z innych atrakcji.

Zapraszamy na pływalnię

Cennik i godziny otwarcia

Wejście na basen (czas przebywania w wodzie - 50 min):

 • poniedziałek – piątek:
  w godz. 8:00-20:00 (ost. wejście godz. 19.00)
  - bilet normalny w cenie 16 zł/os, ulgowy w cenie 13 zł/os (obowiązuje dokument)
 • sobota
  w godz. 8:00-16:00 (ost. wejście godz. 15.00)
  - bilet normalny w cenie 16 zł/os, ulgowy w cenie 13 zł/os (obowiązuje dokument)
 • niedziela
  - nieczynne

Wejście do sauny (na wyłączność, po wcześniejszej rezerwacji) - im więcej osób tym taniej za osobę - sprawdź!

 • poniedziałek – piątek od 10:00 do 15:00:
            - 1 osoba - 30 zł/50 min
            - 2 osoby - 42 zł/50 min
            - 3 osoby - 58 zł/50 min
            - 4 osoby - 70 zł/50 min
   
 • Poniedziałek – piątek w godz. 16:00-20:00
            - 1 osoba - 20 zł/25 min     25 zł/50 min
            - 2 osoby - 31 zł/25 min     45 zł/50 min
            - 3 osoby - 35 zł/25 min     60 zł/50 min
            - 4 osoby - 48 zł/25 min     70 zł/50 min
Karnety na basen:
 • karnet na 10 wejść, ważny 2 miesiące - 100 zł/ulgowy      125 zł/normalny  
 • karnet na 15 wejść, ważny 3 miesiące - 140 zł/ulgowy      165 zł/normalny  

Bilety i karnety ulgowe przysługują: młodzieży do 18 roku życia, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom (po okazaniu orzeczenia o niepełnosprawności lub legitymacji inwalidzkiej), emerytom

Inne usługi
 • Nauka lub doskonalenie pływania (grupa 15 os) - 25 zł/os
 • Nauka lub doskonalenie pływania (grupa 8 os) - 42 zł/os
 • Indywidualne zajęcia z instruktorem pływania: 1 os/70 zł   2 os/55 zł    3 os/50 zł   4 os/45 zł
 • Aerobic w wodzie - 20 zł/os
 • Rezerwacja toru (max. 8 osób na torze) - 120 zł
 • Rezerwacja basenu - 500 zł

Regulamin korzystania z Pływalni Krytej - pobierz w formacie *.pdf - kliknij tutaj.


KONTAKT:
Pływalnia Kryta w Gniewinie (800 m od hotelu)

+48 58 676 79 09

plywalnia.kryta@gniewino.pl

Remont Pływalni - z programu "WzMOCnij swoje otoczenie"

Zakończył się remont pływalni w Gniewinie

Gmina Gniewino przeprowadziła prace mające na celu poprawę warunków sanitarnych na krytej pływalni. Realizacja projektu była możliwa dzięki grantowi przyznanemu gminie w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Projekt remontu krytej pływalni w Gniewinie ma poprawić warunki sanitarne, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Do tej pory przeprowadzono prace malarsko – tynkarskie oraz zakupiono i zamontowano wymienniki ciepła. Dzięki realizacji tego zadania poprawi się bezpieczeństwo sanitarne korzystających z krytej pływalni, w tym przede wszystkim dzieci i młodzieży oraz seniorów.

Wartość przeprowadzonych prac wyniosła ponad 50 tys. złotych, z czego 20 000 zł stanowił grant przyznany przez spółkę Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych - krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii koronawirusa oraz pomoc w dostosowaniu sposobu działania i narzędzi pracy do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.

Szczegółowe informacje o programie „WzMOCnij swoje otoczenie” można znaleźć na stronie internetowej programu, pod adresem: www.wzmocnijotoczenie.pl.

Dziękujemy za wsparcie!!


Zjeżdżalnia

Funkcjonuje od 02 lutego 2009 r. Jej długość wynosi 76,3 m, wysokość 7,76 m, a średnica rury to 1 m! W trakcie przejazdu, który trwa około 20 sekund w zależności od techniki zjazdu, pokonuje się trzy pętle, po czym następuje lądowanie w specjalnym zbiorniku - hamowni (4 m x 2 m x 40 cm).

Sauna

tzw. "fińska", o niskiej wilgotności, z rozpiętością temperatury od 60 do 100oC. Wywiera zbawienny wpływ na zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu: rozluźnia fizycznie i psychicznie, poprawia nastrój, oczyszcza i odtruwa organizm. Zalecana w schorzeniach układów: krążenia, oddechowego, nerwowego, ruchu. Wysoka temperatura w saunie wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, a co za tym idzie dotlenienie skóry. Po sesji w saunie skóra jest oczyszczona, lepiej ukrwiona i gładsza.

Aerobik wodny

Gimnastyka w wodzie o średniej głębokości ok.130 cm. Polecana jako forma doskonalenia sprawności dla wszystkich. Środowisko wodne umożliwia wykonanie ćwiczeń, które dla niektórych osób są niemożliwe do wykonania na lądzie. Aerobik wodny przyczynia się do: zmniejszenia otyłości, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnienia ciała, wzmocnienia i kształtowania mięśni, poprawy kondycji ruchowej, zwiększenia odporności na osteoporozę. Zajęcia prowadzone są pod kierunkiem profesjonalnej instruktorki Aqua Fitness.


Zgodnie z informacją otrzymaną z akredytowanego laboratorium, jakość wody w punkcie: woda doprowadzana do wanny jacuzzi, woda doprowadzana do niecki basenowej, spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.


 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij