Wielkanoc 2023: Lany Poniedziałek ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej

10.04.2023

Już od kilku lat jedną z najciekawszych atrakcji pakietu wielkanocnego w Hotelu Mistral Sport jest spotkanie ze strażakami z zaprzyjaźnionej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Nadola pod hasłem:

"LANY PONIEDZIAŁEK ZE STRAŻAKAMI"

Wydarzenie odbywa się w Wielkanocny Poniedziałek na hotelowym parkingu. Ogromnym źródłem radości jest fakt, iż jest to atrakcja dla całej rodziny - zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wziąć udział w spotkaniu i z bliska zapoznać się z takimi ciekawostkami, jak wnętrze strażackiego wozu oraz wyposażenie, którym na codzień posługują się strażacy. Ważnym punktem spotkania ze strażakami są konkursy, w których mali i duzi mogą zmierzyć się z tak poważnymi strażackimi zadaniami, jak rozwijanie i zwijanie węża strażackiego, albo ubieranie się w tzw. kombinezon bojowy na czas. Najmłodsi uczestnicy spotkania cieszą się zawsze również na możliwość sfotografowania się z prawdziwym strażakiem - przy wozie strażackim.

Cieszymy się, że Goście pakietu wielkanocnego 2023 będą mogli znowu skorzystać ze spotkania z naszymi przyjaciółmi z OSP Nadole. To będzie udany Lany Poniedziałek!

#pakietwielkanocny #atrakcjawielkanocna #lanyponiedzialek #wielkanoc2023