Oferta z okazji Dnia Kobiet

08.03.2023 - 12.03.2023

8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet, to wielkie święto wszystkich pań. Na całym świecie otrzymują one w tym dniu kwiaty i upominki. Wiele hoteli na święto 8 marca przygotowuje specjalne oferty, obejmujące programy wypoczynku z atrakcjami.

Dzięki wyjątkowej propozycji Hotelu Mistral Sport w Gniewinie - Święto Kobiet na Kaszubach może potrwać dłużej niż tylko jeden dzień: przygotowaliśmy propozycję, która pozwala wydłużyć wszystkim paniom relaks w spa aż do niedzieli 12 marca!

W ten sposób Dzień Kobiet w pomorskiem zyskał ofertę, która nie tylko skupia się na pobycie w hotelu z basenem w konkurencyjnej cenie, ale obejmuje również korzystanie ze strefy SPA, a także - zaproszenie na pyszne dania Restauracji Smaki Natury.

Co nas wyróżnia? Świętowanie Dnia Kobiet w hotelu za miastem może być u nas nie tylko sposobem na wspólne spotkanie przyjaciółek, sióstr, czy koleżanek z pracy - ale przede wszystkim - wyjątkową okazją, by wypocząć w otoczeniu kaszubskiej przyrody, odetchnąć świeżym powietrzem bez smogu i zrelaksować się tak, jak sobie wymarzy.

Zapytaj nas o szczegóły - zadzwoń do recepcji: tel. +48 58 736 46 00

Lub wejdź na stronę naszej oferty: https://hotelmistralsport.pl/pakiety-i-oferty/dzien-kobiet-2023