rezerwuj online

Wesele nad morzem

Najważniejszy dzień w Twoim życiu Miejsce

Ślub i wesele należą do najważniejszych wydarzeń naszego życia. Każdy z nas pragnie ten wyjątkowy dzień przeżyć w sposób niezapomniany, dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym organizujemy przyjęcie weselne. Wesele w miejscu niezwykłym, cieszącym się ciekawą tożsamością i piękną architekturą - to marzenie każdej Młodej Pary.
My w Hotelu Mistral Sport**** spełniamy takie właśnie marzenia, organizując wesela zarówno w wersji kameralnej, jak i prawdziwie spektakularne wydarzenia rodzinne.

Wesele na Kaszubach BLISKOŚĆ PRZYRODY

Wybór Hotelu SPA w Gniewinie, w kameralnym otoczeniu przyrody  - to gwarancja wesela, które zorganizujemy dla Państwa w nietypowej scenerii nowoczesnego obiektu w sercu malowniczego krajobrazu Kaszub Północnych: las jest tu dosłownie po sąsiedzku, na wyciągnięcie ręki, przepiękne Jezioro Żarnowieckie w odległości 5 km, a wspaniałe plaże Bałtyku w odległości 15 km. Ta naturalna oprawa tworzy niepowtarzalną okazję do organizacji niezapomnianej sesji fotograficznej, z której zdjęcia będą Państwo przez lata oglądać ze wzruszeniem i zachwytem w rodzinnych albumach.

Hotel z historią Ciekawostka dla fanów sportu i nie tylko

Kolorytu każdemu miejscu dodaje jego bogata historia. Hotel Mistral Sport**** jak żaden inny obiekt zachęca do zagłębienia się w historię związaną z jego powstaniem. Podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012 wsławił się organizacją bazy pobytowej dla najlepszej wówczas drużyny świata i Europy  - Narodowej Reprezentacji Hiszpanii. To  szczególne wydarzenie na stałe wpisało Gniewino na mapę sportowych perełek Północnej Polski, ściągając tu co roku Gości z całej Europy i świata.

Skontaktuj się z nami:
Tel. +48 58 736 46 00
kierownik.gastronomia@hotelmistralsport.pl

Zdjęcia w galerii - dzięki uprzejmości firmy Fotogrupa.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij