rezerwuj online

Oferty specjalne

Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem
Powitaj Nowy Rok w Hotelu Mistral Sport****! Szampańska zabawa do białego rana, doskonała muzyka DJ, wyborne menu autorskie naszego Szefa Kuchni - to wszystko składa się na najlepszą ofertę Sylwestra w Hotelu Mistral Sport****.

Hotel Mistral Sport**** organizuje jedyne w swoim rodzaju eventy, dzięki czemu Sylwester nad morzem może być niezapomnianym przeżyciem dla każdego. Wspaniałe warunki oferowane przez nasz hotel oraz wyjątkowo malownicza okolica to szansa na spędzenie magicznego czasu wśród najbliższych i nie tylko!

Sylwester nad morzem staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoją unikalność – taki wybór może bowiem zagwarantować niezwykłe wspomnienia na całe życie. Niepowtarzalna oferta gastronomiczna oraz baza noclegowa Hotelu Mistral Sport**** pozwalają na wyjątkowe przywitanie Nowego Roku, jakim bez wątpienia będzie Sylwester nad morzem, w ekskluzywnych warunkach i wśród wspaniałych ludzi. Zapraszamy!

Szukasz wyjątkowej oferty sylwestrowej? Przywitaj Nowy Rok w Hotelu Mistral Sport**** i baw się na jedynym takim Balu Sylwestrowym na Pomorzu!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij