rezerwuj online

Stolemowa Grota

Kaszubska restauracja PIĘKNO REGIONU

Gości stęsknionych za przysmakami regionu Kaszub Północnych, zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej restauracji "Stolemowa Grota" w Nadolu. Jest to obiekt położony prawie nad samym brzegiem Jeziora Żarnowieckiego, przy znajdującym się tu polu namiotowym i campingu oraz małej przystani żeglarskiej. Dużym atutem miejsca jest dobrze utrzymany plac zabaw, na którym dzieci mogą się bezpiecznie bawić podczas, gdy rodzice rozkoszują się pyszną kawą lub napojami chłodzącymi pod restauracyjnym parasolem. Niewątpliwą perełką tutejszej przystani jest podświetlona fontanna pływająca na Jeziorze Żarnowieckim, która w sezonie letnim przyciąga zarówno turystów, jak i mieszkańców regionu.

 

Stolemowa kuchnia

Kaszubskie Stolemy, to ciekawe, wyrosłe z mitologii regionu postacie, które już na stałe wpisały się w historię gminy Gniewino. Znamy z legend ich siłę fizyczną, tężyznę i niebywałą wprost wytrzymałość - zatem nie powinniśmy mieć wątpliwości, że Stolemy musiały jadać dobrze i zdrowo.

Dewizą naszego szefa kuchni jest właśnie przede wszystkim - kuchnia oparta na zdrowych, świeżych produktach. Dodatkowo, ważne jest, żeby były to produkty czerpane z rynku lokalnego, z poszanowaniem regionalnych tradycji kulinarnych.

Kierując się powyższymi czynnikami, staramy się komponować dla Państwa menu naszej restauracji w taki sposób, żeby zarówno mieszkańcy okolicy, jak i przyjezdni turyści znaleźli w nim coś dla siebie.

NOWOŚĆ! BUFETY NIEDZIELNE!

Zapraszamy Państwa do odwiedzania nas z rodziną w każdą niedzielę. Przygotujemy niedzielny bufet rodzinny, w którym każdy z naszych Gości może samodzielnie skomponować swój talerz smaków. Taka forma posiłku sprzyja próbowaniu nowości wprowadzanych do menu oraz kosztowaniu swoich ulubionych dań. Polecamy!

Pobierz menu restauracji Stolemowa Grota - kliknij tutaj.
 
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij