rezerwuj online

Vouchery

Idealny Prezent Voucher

Szukasz sposobu na idealny prezent? Podaruj zabieg lub pakiet zabiegów SPA - voucher lub karta podarunkowa Hotelu Mistral Sport****, to podarunek doskonały.

Kupując go wybierasz ciekawy upominek dla najbliższych, z gwarancją najwyższej jakości naszych usług oraz odpowiednio wydłużonego, elastycznego terminu realizacji.

 

Wybierz nasz voucher SPA w dowolnej wybranej przez Ciebie kwocie - dołącz do akcji #wspierammiejscapracy !

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń i zarezerwuj:
tel. + 48 58 736 46 60 wew. z pokoju: 555
spa@hotelmistralsport.pl

Dodatkowe informacje

WARUNKI REZERWACJI:

Zalecamy dokonywanie rezerwacji zabiegów z wyprzedzeniem aby zapewnić realizację w dogodnym dla Państwa terminie. Równocześnie - informujemy, iż z realizacji voucherów wyłączone są pakiety specjalne, stanowiące promocyjne oferty sezonowe.

WARUNKI REZYGNACJI:

Prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji z zarezerwowanego zabiegu na co najmniej 4 godziny przed planowanym jego rozpoczęciem. W przypadku rezerwacji grupowych (5 i więcej osób) prosimy o taką informację na min. 24 h wcześniej. Jeśli powyższe warunki nie zostaną spełnione, poprosimy o uregulowanie płatności w wysokości 100% ceny zarezerwowanych zabiegów.


Pobierz najnowszy cennik SPA - kliknij tutaj.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij