rezerwuj online

Turecki Rytuał Hammam

RYTUAŁY HAMMAM Hammam Turecki

Hammam Turecki to tradycyjna ceremonia dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji całego ciała odbywająca się w łaźni parowej z peelingiem wykonanym rękawicą Kessa na bazie mydła oliwnego z unikatowym masażem pianą. Ten niezwykły rytuał to szansa na fantastyczny relaks i niezwykłe odprężenie. Naturalnym następcą łaźni rzymskiej jest właśnie hammam turecki, który łączy w sobie elementy tradycji kultury antycznej z domieszką tradycji Wschodu. Ta doskonała symbioza pozwala na spędzenie zmysłowych i wyjątkowo przyjemnych chwil. Hammam turecki sprawdza się po całodziennych aktywnościach związanych z korzystaniem z walorów regionu lub organizowanych w naszym hotelu konferencjach czy szkoleniach. Nasi goście chętnie korzystają z właściwości hammamu tureckiego, który znacznie ułatwia regenerację.

Hammam „Oczyszczanie”       30min/110zł    

Rytuał rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w łaźni tureckiej. Następnie na oryginalnym podgrzanym kamiennym stole wykonywany jest peeling całego ciała, specjalną rękawicą Kessa. Za pomocą chusty  tworzona jest piana z mydła oliwnego i wmasowywana, co wspomaga usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zabieg głęboko odpręża i koi zmysły, pozostawiając skórę jedwabiście gładką.

Ceremonia Hammam „Podróż Bali”       90min/290zł     
(Hammam + oczyszczanie + maska z białej glinki + masaż relaksacyjny)

Rytuał orientalny  w łaźni parowej o działaniu nawilżająco-łagodzącym na bazie lotosu i białej glinki. Zabieg kończy się masażem relaksacyjnym.

Ceremonia Hammam „Podróż Marokańska”        90min/290zł
(Hammam + oczyszczanie + glinka Ghassoul + masaż orientalny)

Rytuał obejmuje głębokie oczyszczenie i złuszczenie skóry całego ciała z użyciem oryginalnego mydła SAVON NOIR, oraz nałożenie ujędrniająco - detoksykującej maski Ghassoul. Zabieg kończy się masażem orientalnym. 

Zadzwoń i zarezerwuj teraz:
Tel. +48 58 736 46 60
spa@hotelmistralsport.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij