rezerwuj online

Restauracja Smaki Natury

Nasz Szef Kuchni Jacek Majcherek

Nad Restauracją Smaki Natury czuwa utalentowany kucharz - Jacek Majcherek, znany m.in. z udziału w programie TopChef, zdobywca srebrnego medalu olimpijskiego w kuchni regionalnej, uczestnik Narodowej Reprezentacji Kucharzy podczas Mistrzostw Świata w Erfurcie. Przez kilka lat pracował w najlepszych restauracjach Anglii, Norwegii i Danii. Odbywał staż w Restauracji Chelsea u Gordona Ramseya, a także restauracji Michelin Noma w Kopenhadze pod okiem szefa Rene Redzepi. Prowadzona przez niego Restauracja White House Sopot zdobyła w latach 2014-2015 czapkę Przewodnika Gault&Millau.

"W mojej kuchni czerpię z tego, co region Pomorza ma najlepszego do zaoferowania w różnych porach roku. Stawiam na lokalnych dostawców i naturalne smaki. Jako pasjonat sportu, trzymam się też światowych trendów kuchni wellness, w których prawidłowe odżywianie odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu zdrowego trybu życia."

Poznaj nasze smaki

Smaki Natury - to restauracja stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń kulinarnych, które zaowocowały kreacją dań, czerpiących zarówno z historii Kaszub Północnych i smaków Pomorza w wykwintnym wydaniu, jak i z harmonii smaków kuchni śródziemnomorskiej i standardów zachodnioeuropejskich.

Podstawą naszych dań są swieże produkty lokalne, sprowadzane od okolicznych dostawców. Regionalne wędliny z pobliskiej wędzarni, sery oraz wyborne produkty mleczarskie z niedalekiej mleczarni, a także warzywa i zioła, hodowane przez nas we własnym, hotelowym ogródku warzywnym, stanowią gwarancję niepowtarzalnych smaków.

Poznaj nasze menu a la carte - kliknij tutaj.

Idealny wybór na Twoją uroczystość

Organizujemy uroczystosci rodzinne, eventy firmowe, gale, uroczyste kolacje, bankiety, wesela, przyjęcia komunijne.

Wybierając Smaki Natury, sięgasz po miejsce z indywidualnym podejściem do Klienta, które gwarantujemy Ci poprzez:

  • osobisty kontakt z opiekunem zapytania,
  • dostosowanie oferty i menu dla Twoich potrzeb,
  • zaproponowanie rozwiązań, które najlepiej odzwierciedlą Twoją koncepcję.

Zapraszamy do restauracji

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij