rezerwuj online

Restauracja Trzy Korony

Restauracja regionalna

Zapraszamy Państwa do rustykalnych wnętrz restauracji Trzy Korony, utrzymanej w stylu biesiadnym, usytuowanej w odległości 300 m od Hotelu.

Najważniejsze informacje o restauracji:

  • sale na wesela, komunie, bankiety, imprezy okolicznościowe
  • restauracja może pomieścić nawet 220 osób
  • teren piknikowo-grillowy, ognisko, przestrzeń eventowa
  • sąsiedztwo Stadionu „Arena Mistrzów”
  • wygodny dojazd, parking na 100 samochodów

Wesela, komunie św., imprezy rodzinne

Restauracja regionalna Trzy Korony w Gniewinie, to miejsce wyjątkowe zarówno w swej architekturze, jak i w wystroju sal. Rustykalne wnętrza z centralnie położonymi, kamiennymi kominkami, zapleczem kuchennym i sanitarnym, czynią restaurację samodzielnym obiektem bankietowym wyposażonym w dwie sale utrzymane w stylu biesiadnym.

Szukasz sali na wesele? Planujesz rodzinne spotkanie, obiad lub kolację z okazji rocznicy ślubu? A może organizujesz przyjęcie z okazji pierwszej komunii? Skontaktuj się z nami i zapytaj o restaurację Trzy Korony!

Kontakt: Tel.: +48 58 736 46 00

Manager Gastronomii: kierownik.gastronomia@hotelmistralsport.pl

Piknik, grill, ognisko

Sale restauracji Trzy Korony mogą pomieścić łącznie 220 osób, a podzielone - pozwalają również na zaplanowanie dwóch osobnych, mniejszych eventów jednocześnie. Jest to miejsce wprost stworzone do organizacji imprezy firmowej w stylu nieformalnym, z wiejskim stołem i wybornym menu bogatym w dary regionu. Swojskie smaki kaszubsko-pomorskiej kuchni w połączeniu z szerokim terenem plenerowym sprawią, iż każdy event, spotkanie integracyjne, czy impreza firmowa o charakterze outdoor będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Skontaktuj się z nami i zorganizuj piknik w Trzech Koronach już dziś!

Kontakt: Tel.: +48 58 736 46 00

Marketing: marketing@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij