rezerwuj online

OFF ROAD Event dla Firm

Poczuj moc 4x4

Doskonała alternatywa dla standardowych firmowych imprez integracyjnych. Emocjonująca jazda samochodami terenowymi, to nie tylko świetna zabawa,  ale również okazja do ucieczki na łono natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku czy też zmęczenia po całodniowym intensywnym szkoleniu, czy konferencji. Do obsługi imprezy wykorzystujemy samochody terenowe typu Nissan Patrol, Jeep oraz Mercedes G. Duże doświadczenie w jeździe terenowej i wielka pasja naszych instruktorów jest gwarancją wysokiej jakości usługi oraz niezapomnianej atmosfery podczas każdego rajdu.
Na potrzeby eventu wybieramy najlepszy - najbardziej wymagający teren o wysokich walorach krajobrazowych.

MOŻLIWOŚCI

RAJD

Przejazd z dużą dawką adrenaliny w ciężkich warunkach terenowych przez obszary o zróżnicowanej topografii, leśne bezdroża, żwirownie, pagórki, góry, błotne rozlewiska, oczka wodne - morenowe wzgórza Kaszub Północnych doskonale się tu sprawdzą i zapewnią grupie sporo emocji!

SZKOLENIE 4X4

Szkolenie na specjalnie do tego przygotowanym torze, pod okiem instruktora. Pokonywanie stromych podjazdów i zjazdów, poruszanie się trawersem zbocza, pokonywanie terenów błotnistych, przeszkód wodnych; zapoznanie ze sprzętem i akcesoriami off-roadowymi - zastosowanie wyciągarek, liny kinetycznej, szekli, zbloczy itp.

INFORMACJE DODATKOWE:
  • każdy samochód zabiera 3 osoby + doświadczonego instruktora
  • minimalny czas przejazdu: 3h
  • dostępność aut - do 30 szt
ZAREZERWUJ POBYT W SUPER CENIE

Specjalna cena noclegu przy wykupie pobytu razem z eventem: już od 225 zł/pokój dwuosobowy z energetycznym śniadaniem.

W ramach pobytu w hotelu:

  • pyszne, energetyczne śniadanie ze świeżymi sokami
  • wifi na terenie hotelu
  • bezpłatny parking
  • bilard, tenis stołowy, piłkarzyki
  • siłownia, sala fitness bez ograniczeń w godz. 6.00-22.00
  • relaks w Centrum SPA w godzinach otwarcia strefy (basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna infra red, słoneczna łączka)
Dodatkowo, po zakończeniu rajdu oferujemy powracającym do hotelu uczestnikom zabawy - gorący, aromatyczny grzaniec gratis!

 

KONTAKT

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij