rezerwuj online
Aktualności

Aktualności

Remont Pływalni - z programu "WzMOCnij swoje otoczenie"

08 mar 2021

Zakończył się remont pływalni w Gniewinie

Gmina Gniewino przeprowadziła prace mające na celu poprawę warunków sanitarnych na krytej pływalni. Realizacja projektu była możliwa dzięki grantowi przyznanemu gminie w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Projekt remontu krytej pływalni w Gniewinie ma poprawić warunki sanitarne, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Do tej pory przeprowadzono prace malarsko – tynkarskie oraz zakupiono i zamontowano wymienniki ciepła. Dzięki realizacji tego zadania poprawi się bezpieczeństwo sanitarne korzystających z krytej pływalni, w tym przede wszystkim dzieci i młodzieży oraz seniorów.

Wartość przeprowadzonych prac wyniosła ponad 50 tys. złotych, z czego 20 000 zł stanowił grant przyznany przez spółkę Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych - krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii koronawirusa oraz pomoc w dostosowaniu sposobu działania i narzędzi pracy do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.

Szczegółowe informacje o programie „WzMOCnij swoje otoczenie” można znaleźć na stronie internetowej programu, pod adresem: www.wzmocnijotoczenie.pl.

Dziękujemy za wsparcie!!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij