rezerwuj online
Aktualności

Aktualności

Nowe ceny w SPA Wellness + Fitness - tańsze karnety!

04 lis 2016

Od 1 listopada zmieniliśmy dla Państwa ceny w SPA i siłowni Hotelu Mistral Sport****. Zapraszamy na nowe zabiegi, szeroki wachlarz masaży oraz relaks. Dbasz o swoje ciało i trenujesz regularnie? Odwiedź naszą siłownię i skorzystaj z nowych możliwości! Tańsze są obecnie karnety, a dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z usług trenera personalnego. Polecamy!

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty SPA i Siłowni Hotelu Mistrzów! Czekają Państwa nowości wśród zabiegów - zwłaszcza nowa linia oparta na kosmetykach marki ESDOR, bazujących na życiodajnych właściwościach wina. Zachęcamy do korzystania z zabiegów, masaży oraz całych pakietów pielęgnacyjnych, przygotowanych zarówno dla Pań, jak i Panów. Czytaj więcej - tutaj.

Miłośników fitnessu ucieszy na pewno informacja o możliwości zakupu karnetów na siłownię w niższych cenach! Cieszymy się również, że możemy Państwa zaprosić obecnie do konsultacji z trenerem personalnym - zapraszamy do spotkania z Panem Michałem Drózdem (więcej o naszym trenerze -  kliknij tutaj).  Sprawdź ceny wejściówek i karnetów - kliknij tutaj.

Chcesz spotkać się z trenerem personalnym i uzyskać wskazówki dotyczące ćwiczeń i optymalnej dla Ciebie diety?  Zapamiętaj i poleć znajomym: odwiedź naszą siłownię w listopadowe piątki: 11, 18, 25 listopada, w godz. 16.00-20.00 Zapraszamy!
 
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij