rezerwuj online

Sale konferencyjne

Ogrom możliwości

Dobrze przygotowane i zorganizowane w ciekawym miejscu wydarzenie firmowe - np. konferencja, szkolenie, czy event integracyjny, to niewątpliwie gwarancja rozwoju Twojego biznesu, zwiększenia zysków ze sprzedaży, a także - zintegrowania czy wręcz zbudowania nowoczesnego zespołu z grupy Twoich pracowników.

Pomorze i Kaszuby, bezpośredni kontakt z naturą i bliskość morza (tylko 15 km od najbliższej plaży!) - to teren absolutnie wyjątkowy w skali kraju. W przypadku Centrum Sportowo-Konferencyjnego Gniewina - atrakcyjność i unikalność położenia tego miejsca w regionie zwiększa fakt, iż jest to jeden z obiektów najchętniej odwiedzanych przez gwiazdy sportu z całej Polski i Europy. Możliwość zakwaterowania w pokojach, w których goszczą ulubione kluby sportowe naszych Gości, a także organizacji meczu, czy zawodów sportowych na obiektach treningowych wybieranych przez mistrzów - to prawdziwa gratka dla kibiców!

Zarząd i zespół Hotel Mistral Sport**** ma pełną świadomość odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa - od momentu, gdy kierujesz do nas swoje zapytanie odnośnie interesującego Cię terminu, poprzez cały czas trwania Twojego wydarzenia, aż do chwili, gdy nasi Goście opuszczają hotel z satysfakcją i zadowoleniem ze swojego udziału w wyjątkowym evencie.

Sale szkoleniowe nad morzem posiadają duże możliwości aranżacyjne, dzięki czemu nasze centrum szkoleniowe jest idealnym miejscem na organizowanie konferencji czy imprezy integracyjnej nie tylko przez firmę lub przedsiębiorstwo. Konferencje w Hotelu Mistral Sport**** mogą okazać się wyjątkowym przeżyciem i niezwykle efektywnie spędzonym czasem. Cieszymy się estymą w świecie sportu i ogromnym zaufaniem wielu uznanych marek, ze zwycięską podczas EURO 2012 Reprezentacją Hiszpanii na czele.

Biuro Marketingu

Skontaktuj się z nami!

Tel. +48 58 738 68 01
marketing@hotelmistralsport.pl

Wyślij zapytanie

o dostępność sali

* Pola obowiązkowe

Hotel Mistral Sport**** to nie tylko perspektywa wspaniałego wypoczynku, dzięki walorom oferowanym przez województwo pomorskie, ale również doskonały ośrodek konferencyjny. Nasze centrum szkoleniowe powstało z myślą o organizowaniu w pełni profesjonalnych konferencji w hotelu. Wygodne warunki noclegowe, wyjątkowo bogata infrastruktura, sale konferencyjne oraz nowocześnie wyposażony ośrodek szkoleniowy, to gwarancja przygotowania imprez integracyjnych i eventów firmowych na najwyższym poziomie. Niedaleko Gniewina znajduje się Trójmiasto, które oferuje mnogość wielkomiejskich perspektyw. Konferencje nad morzem nie muszą być zwykłymi spotkaniami o charakterze biznesowym, mogą być naprawdę doskonale i efektywnie spędzonym czasem.

Standardowe wyposażenie

Darmowe Wi-fi Klimatyzacja Odtwarzacz CD/DVD Ekran Mikrofon

Sala konferencyjna 0

63 m2
max 50 os.
30
50
-
30
30
Zapytaj o dostępność

Sala konferencyjna I

87 m2
max 40 os.
-
40
-
30
20
Zapytaj o dostępność

Sala konferencyjna II

87 m2
max 90 os.
-
90
-
30
20
Zapytaj o dostępność

Sala vip I

21 m2
max 15 os.
-
15
-
12
9
Zapytaj o dostępność

Sala vip II

21 m2
max 15 os.
-
15
-
12
9
Zapytaj o dostępność

Sala widowiskowo - kinowa

196 m2
max 170 os.
-
170
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja

376 m2
max 180 os.
180
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja + sala 0

439 m2
max 250 os.
250
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja Trzy Korony

max 200 os.
200
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Hala Widowiskowo-Sportowa

1,611 m2
max 900 os.
300
900
-
-
320
Zapytaj o dostępność

Sale konferencyjne nad morzem

Konferencje nad morzem - Gdynia - Trójmiasto - woj. pomorskie

Posiadamy sale konferencyjne nad morzem, dzięki czemu skorzystanie z naszych usług to nie tylko ogromny komfort i wysoki standard, ale również sposobność przyjemnego spędzenia czasu. Dzięki bogatemu i profesjonalnemu zapleczu, nasze centrum konferencyjne sprawdza się nie tylko w przypadku organizacji szkoleń, ale również różnego rodzaju eventów o charakterze biznesowym czy firmowym. Znajdująca się nieopodal Gdynia pozwala również na wizyty w wyjątkowej aglomeracji miejskiej, jaką bez wątpienia jest Trójmiasto. Pomorskie jest regionem oferującym niezwykłe walory. Hotel Mistral Sport**** to nie tylko doskonałe sale konferencyjne, ale również okazja na spędzenie wspaniałych chwil w pięknym miejscu.

Organizacja konferencji i szkoleń

Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe, stworzone z myślą o organizowaniu konferencji czy szkolenia nad morzem. Dla zapewnienia jak największej wygody, do dyspozycji gości oddajemy ekrany, flipcharty, TV, DVD, telewizory LCD, telefony, nagłośnienie, klimatyzację i, rzecz jasna, bezprzewodowy internet. Oprócz pełnego wyposażenia w nowoczesny sprzęt, gwarantujemy profesjonalną obsługę i wszelką pomoc techniczną.

Nasi Goście cenią sobie bezpłatny parking bezpośrednio przy hotelu, kameralne SPA z saunarium, basenem, łaźnią parową, hammamem, słoneczną łączką oraz przestronną - (400 m kw.!) i dobrze wyposażoną siłownią. Oferta sportowo-eventowa obejmuje wykorzystanie dla grup MICE - zarówno obiektów sportowych (boiska piłkarskie i wielofunkcyjne, bieżnia lekkoatletyczna), jak i rekreacyjnych (hala sportowa, pływalnia kryta). Szerokie możliwości outdooru, to prawie 1ha terenu piknikowego do wykorzystania w promieniu zaledwie 400 m od hotelu.

Oferujemy Państwu nie tylko wynajem sali szkoleniowej, ale również nasze doświadczenie i kompetencje, niezbędne przy komfortowym korzystaniu z sali konferencyjnej - dedykowany, indywidualny opiekun zapytania ułatwia kontakt z poszczególnymi działami hotelu, usprawnia przebieg komunikacji i sprawia, że organizowanie samego wydarzenia dla Twojej firmy staje się przyjemnością. Hotel Mistral Sport**** posiada wyjątkowo nowoczesne i doskonale wyposażone sale konferencyjne nad morzem, dzięki czemu organizowane u nas konferencje są efektywne dla Twojego biznesu.

Ośrodek szkoleniowy w Hotelu Mistral Sport**** Gniewino - to szereg możliwości aranżacyjnych!
Usługi dla biznesu

Wynajem sali konferencyjnej to dopiero początek niezwykłej przygody, której gwarancją jest skorzystanie z kompleksowych usług naszego centrum szkoleniowego. W bogatej ofercie Hotelu Mistral Sport**** można wyodrębnić szereg atrakcji, które tradycyjne szkolenia w hotelu czynią niezapomnianymi. Infrastruktura naszego hotelu nie ogranicza się jedynie do nowocześnie wyposażonego ośrodka konferencyjnego - zapewniamy również ogrom możliwości aktywnego spędzenia czasu. Sale konferencyjne nad morzem to szansa na połączenie efektywności spotkań biznesowych z szansą na uzyskanie chwili wytchnienia od trudów życia codziennego, a znajdująca się w pobliżu Gdynia pozwala na skorzystanie z szeregu atrakcji charakterystycznych dla wielkiego miasta.

Pobierz nasz folder - *.pdf - kliknij tu. 
Sprawdź też folder atrakcji - kliknij tu.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij