rezerwuj online

Sale konferencyjne

Hotel Mistral Sport**** to nie tylko perspektywa wspaniałego wypoczynku, dzięki walorom oferowanym przez województwo pomorskie, ale również doskonały ośrodek konferencyjny. Nasze centrum szkoleniowe powstało z myślą o organizowaniu w pełni profesjonalnych konferencji w hotelu. Wygodne warunki noclegowe, wyjątkowo bogata infrastruktura, sale konferencyjne oraz nowocześnie wyposażony ośrodek szkoleniowy, to gwarancja przygotowania imprez integracyjnych i eventów firmowych na najwyższym poziomie. Niedaleko Gniewina znajduje się Trójmiasto, które oferuje mnogość wielkomiejskich perspektyw. Konferencje nad morzem nie muszą być zwykłymi spotkaniami o charakterze biznesowym, mogą być naprawdę doskonale i efektywnie spędzonym czasem.

Standardowe wyposażenie

Darmowe Wi-fi Klimatyzacja Odtwarzacz CD/DVD Ekran Mikrofon

Sala konferencyjna 0

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Sala konferencyjna I

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Sala konferencyjna II

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Sala vip I

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Sala vip II

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Sala widowiskowo - kinowa

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja + sala 0

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Restauracja Trzy Korony

max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Hala Widowiskowo-Sportowa

1,584 m2
max os.
-
-
-
-
-
Zapytaj o dostępność

Wyślij zapytanie

o dostępność sali

* Pola obowiązkowe

Sale konferencyjne nad morzem

Konferencje nad morzem - Gdynia - Trójmiasto - woj. pomorskie

Posiadamy sale konferencyjne nad morzem, dzięki czemu skorzystanie z naszych usług to nie tylko ogromny komfort i wysoki standard, ale również sposobność przyjemnego spędzenia czasu. Dzięki bogatemu i profesjonalnemu zapleczu, nasze centrum konferencyjne sprawdza się nie tylko w przypadku organizacji szkoleń, ale również różnego rodzaju eventów o charakterze biznesowym czy firmowym. Znajdująca się nieopodal Gdynia pozwala również na wizyty w wyjątkowej aglomeracji miejskiej, jaką bez wątpienia jest Trójmiasto. Pomorskie jest regionem oferującym niezwykłe walory. Hotel Mistral Sport**** to nie tylko doskonałe sale konferencyjne, ale również okazja na spędzenie wspaniałych chwil w pięknym miejscu.

Organizacja konferencji i szkoleń

Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe, stworzone z myślą o organizowaniu konferencji czy szkolenia nad morzem. Dla zapewnienia jak największej wygody, do dyspozycji gości oddajemy ekrany, flipcharty, TV, DVD, telewizory LCD, telefony, nagłośnienie, klimatyzację i, rzecz jasna, bezprzewodowy internet. Oprócz pełnego wyposażenia w nowoczesny sprzęt, gwarantujemy profesjonalną obsługę i wszelką pomoc techniczną.

Naszym gościom oferujemy nie tylko wynajem sali szkoleniowej, ale również nasze doświadczenie i kompetencje, niezbędne przy komfortowym korzystaniu z sali konferencyjnej. Hotel Mistral Sport**** posiada wyjątkowo nowoczesne i doskonale wyposażone sale konferencyjne nad morzem, dzięki czemu organizowane u nas konferencje są efektywne i niezwykle przyjemne.

Ośrodek szkoleniowy w Hotelu Mistral Sport****, to 9 dostosowanych do potrzeb gości pomieszczeń, wśród których wyodrębnić można:

  • dwie sale konferencyjne na 90 osób każda,
  • dwie sale VIP, idealne na kameralne spotkania w gronie do 15 osób,
  • salę 0, która, dzięki przesuwanej ścianie, wraz z restauracją może pomieścić nawet 250 osób, tworząc kolejną salę szkoleniową.
  • restaurację,
  • salę widowiskowo-kinową dla 165 osób, w której znajdują się kabina symultaniczna oraz scena z kurtynami i kulisami,
  • halę widowiskowo-sportową
Usługi dla biznesu

Wynajem sali konferencyjnej to dopiero początek niezwykłej przygody, której gwarancją jest skorzystanie z kompleksowych usług naszego centrum szkoleniowego. W bogatej ofercie Hotelu Mistral Sport**** można wyodrębnić szereg atrakcji, które tradycyjne szkolenia w hotelu czynią niezapomnianymi. Infrastruktura naszego hotelu nie ogranicza się jedynie do nowocześnie wyposażonego ośrodka konferencyjnego - zapewniamy również ogrom możliwości aktywnego spędzenia czasu. Sale konferencyjne nad morzem to szansa na połączenie efektywności spotkań biznesowych z szansą na uzyskanie chwili wytchnienia od trudów życia codziennego, a znajdująca się w pobliżu Gdynia pozwala na skorzystanie z szeregu atrakcji charakterystycznych dla wielkiego miasta.

Ogrom możliwości

Sale szkoleniowe nad morzem posiadają duże możliwości aranżacyjne, dzięki czemu nasze centrum szkoleniowe jest idealnym miejscem na organizowanie konferencji czy imprezy integracyjnej nie tylko przez firmę lub przedsiębiorstwo. Konferencje w Hotelu Mistral Sport**** mogą okazać się wyjątkowym przeżyciem i niezwykle efektywnie spędzonym czasem. Cieszymy się estymą w świecie sportu i ogromnym zaufaniem wielu uznanych marek, ze zwycięską podczas EURO 2012 Reprezentacją Hiszpanii na czele.

Pobierz nasz folder prezentacyjny w formacie *.pdf - kliknij tu.   Sprawdź też folder atrakcji - kliknij tu.

Skontaktuj się z nami!

Biuro Marketingu
Tel. +48 58 738 68 01
marketing@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij