rezerwuj online

Komunia Święta

Najpiękniejsze przyjęcie komunijne Komunia w najlepszym hotelu sportowym na Pomorzu

Przygotowujesz swoją pociechę do bardzo ważnego święta, jakim jest Pierwsza Komunia Św.? Szukasz dogodnej sali w kameralnej atmosferze, z możliwością zachowania dystansu społecznego, w ciekawym otoczeniu?

Hotel Mistral Sport**** zorganizuje dla Ciebie niezapomniane przyjęcie komunijne, z urozmaiconą ofertą menu w dogodnych cenach. Sprawimy, że ten dzień będzie niepowtarzalny zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich.

Sprawdź nasze możliwości!

Nasze atuty:
  • dedykowany opiekun zapytania - kontaktujesz się z jedną osobą, która zadba o organizację wydarzenia od początku do końca
  • eleganckie dekoracje stołów - zapytaj nas o personalizowane menu na stół, również ze zdjęciem Twojej pociechy!
  • smaczne i urozmaicone potrawy na bazie świeżych, lokalnych produktów
  • menu dla dzieci
Różne warianty naszych sal:
  • Komunia w hotelowej restauracji lub w jednej z naszych sal - w nowoczesnych wnętrzach, w klimacie hotelu, który co roku odwiedzają sławy sportu z całego świata - zdjęcia z naszych realizacji w mini galerii poniżej.
  • Komunia w restauracji regionalnej Trzy Korony, oddalonej 300 m od hotelu, z drewnianym wystrojem wnętrza i centralnie położonymi kominkami. Poznaj Trzy Korony w pełnej krasie - Zobacz zdjęcia z obiektu - kliknij tu

Planujesz komunię? - skontaktuj się z nami!

Kontakt:

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

Tel.+48587364600
kierownik.gastronomia@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij