rezerwuj online

Komunia Święta

Najpiękniejsze przyjęcie komunijne Komunia w najlepszym hotelu sportowym na Pomorzu

Przygotowujesz swoją pociechę do bardzo ważnego święta, jakim jest Pierwsza Komunia Św.? Szukasz dogodnej sali w kameralnej atmosferze, z możliwością zachowania dystansu społecznego, w ciekawym otoczeniu?

Hotel Mistral Sport**** zorganizuje dla Ciebie niezapomniane przyjęcie komunijne, z urozmaiconą ofertą menu w dogodnych cenach. Sprawimy, że ten dzień będzie niepowtarzalny zarówno dla Ciebie jak i Twoich bliskich.

Sprawdź nasze możliwości!

Nasze atuty:
  • dedykowany opiekun zapytania - kontaktujesz się z jedną osobą, która zadba o organizację wydarzenia od początku do końca
  • eleganckie dekoracje stołów - zapytaj nas o personalizowane menu na stół, również ze zdjęciem Twojej pociechy!
  • smaczne i urozmaicone potrawy na bazie świeżych, lokalnych produktów
  • menu dla dzieci
Różne warianty naszych sal:
  • Komunia w hotelowej restauracji lub w jednej z naszych sal - w nowoczesnych wnętrzach, w klimacie hotelu, który co roku odwiedzają sławy sportu z całego świata - zdjęcia z naszych realizacji w mini galerii poniżej.
  • Komunia w restauracji regionalnej Trzy Korony, oddalonej 300 m od hotelu, z drewnianym wystrojem wnętrza i centralnie położonymi kominkami. Poznaj Trzy Korony w pełnej krasie - Zobacz zdjęcia z obiektu - kliknij tu
  • Komunia w Restauracja Stolemowa Grota w Nadolu, oddalonej 5 km od hotelu - w obiekcie położonym malowniczo zaledwie 30 m od brzegu Jeziora Żarnowieckiego, z bezpiecznym, kolorowym placem zabaw dla dzieci, boiskiem do siatkówki plażowej oraz pięknym terenem rekreacyjnym. Zobacz zdjęcia z obiektu - kliknij tu.

Planujesz komunię w hotelowej Restauracji Smaki Natury? - pobierz naszą ofertę w formacie *.pdf - kliknij tu.

Interesuje Cię komunia w Restauracji Trzy Korony w Gniewinie lub w Kaszubskiej Restauracji Stolemowa Grota w Nadolu? - pobierz ofertę w formacie *.pdf kliknij tu.

Kontakt:

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: Tel.+48587364600
marketing@hotelmistralsport.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij