rezerwuj online

Karta Różnorodności

Jesteśmy sygnatariuszem Karty

Już po raz piąty 24 maja w Warszawie odbywały się dyskusje i warsztaty poświęcone Programowi Karta Różnorodności, pilotowanemu przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W wydarzeniu uczestniczyła też delegacja z Gniewina: Wójt Zbigniew Walczak oraz Prezes Centrum Sportowo-Konferencyjnego Gniewino, Mariola Kwaśniewska.

Kliknij tu i poznaj treść Karty Różnorodności.

V Ogólnopolski Dzień Różnorodności – Warszawa, 24 maja 2018

Ogólnopolski Dzień Różnorodności to inicjatywa realizowana przez Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach europejskiego programu Karta Różnorodności. Celem projektu, jak i dorocznego majowego wydarzenia, jest upowszechnianie i przybliżanie pracodawcom idei tworzenia wolnych od dyskryminacji miejsc pracy i wyrównywania szans na rynku pracy.

Do grona pracodawców wspierających tworzenie otwartych na różnorodność miejsc pracy przystąpiły: 3M w Polsce, Aasa Polska, Coca-Cola  HBC Polska,  Fundacja Integracja, Gmina Gniewino oraz Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino Hotel Mistral Sport****, Muzeum  Historii Żydów Polskich POLIN i Polsko-Francuska Izba Gospodarcza. Obecnie, w gronie sygnatariuszy Karty Różnorodności znajduje się ponad 220 firm, organizacji i instytucji publicznych. Więcej - www.kartaroznorodnosci.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij