rezerwuj online

Stadion

Stadion Gminny w Gniewinie

Stadion Gminny w Gniewinie oddano do użytku w 1994 roku. Jest położony w niewielkim zagłębieniu terenu, otoczony skarpami, na których znajduje się trybuna kryta z miejscami siedzącymi na 1050 osób. Płyta główna stadionu o wymiarach 105m x 68m, pokryta jest nawierzchnią trawiastą pozwalająca uprawiać piłkę nożną na najwyższym poziomie. Tuż obok stadionu znajduje się boisko treningowe do piłki nożnej o wymiarach 95m x 60m. Każde boisko wyposażone jest w maszty oświetleniowe, które umożliwiają rozgrywanie meczy i przeprowadzania treningów w godzinach wieczornych.

Dodatkowe informacje

Na obiekcie znajduje się również kort tenisowy, boiska do piłki koszykowej, ręcznej i siatkowe oraz cała infrastruktura stadionowa umożliwiająca uprawianie większości dyscyplin lekkoatletycznych. Ponadto stadion posiada pełne zaplecze sanitarno - biurowe, w tym szatnie z natryskami dla zawodników klubu oraz drużyn gości. Dodatkowym atutem jest otoczenie obiektu, cisza i spokój pozwalają na efektywne przeprowadzanie treningów, imprez sportowych oraz wszelkiego rodzaju imprez plenerowych.

Istnieje możliwość wynajmu stadionu i boisk, zorganizowania i przeprowadzenia imprez sportowych (zawody lekkoatletyczne, mecze piłki nożnej itp.) rekreacyjnych, festynów, imprez rodzinnych i okolicznościowych (np. dzień dziecka) dla zakładów pracy, klubów i stowarzyszeń sportowych oraz osób indywidualnych, zgodnie z potrzebami klienta.

Zobacz więcej informacji, cennik obiektów sportowych, kontakt 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij