rezerwuj online

FCB Camp 2020

Obóz Barca Academy w Hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie

Już w lipcu 2020 w Hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie odbędzie się oficjalny obóz FC Barcelona dla dzieci w wieku 6-12 lat!

Rozumienie gry, zadania poszczególnych pozycji na boisku, wyjątkowe bloki taktyczne, a to wszystko w duchu DNA Barcy - czyli unikalnego stylu, który w ostatnich latach zapewnił Messiemu i spółce gigantyczny sukces sportowy. Przede wszystkim jednak - dobra zabawa i atmosfera. To wszystko czeka Was na dwóch lipcowych obozach w Gniewinie!

Dlaczego FCBCamp to wydarzenie obowiązkowe dla każdego młodego adepta futbolu? To wyjątkowa okazja do poznania dyrektora akademii FC Barcelona Jonatana Angulo, a przede wszystkim - sposobu szkolenia katalońskiego klubu. Nie jest codziennością, by "Duma Katalonii" organizowała swój oficjalny obóz w Polsce!

Na FCBCamp zaproszone są wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat - niezależnie od tego, czy trenują w jakimś klubie na co dzień czy nie.

KLINIJ TUTAJ, BY SIĘ ZAPISAĆ
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij