rezerwuj online

Oferty specjalne

Boże Narodzenie nad morzem

Boże Narodzenie nad morzem
Szukasz hotelu by spędzić Święta Bożego Narodzenia z dala od zgiełku wielkiego miasta? Planujesz Święta połączyć z wypoczynkiem, ale tradycyjnie w gronie rodzinnym ? A może potrzebujesz relaksu w SPA z aromatami cynamonu, pomarańczy i goździków? Przyjedź na Święta do Hotelu Mistral Sport**** i przeżyj niezapomnianą Gwiazdkę!

Hotel Mistral Sport**** to szansa na wyjątkowe Boże Narodzenie nad morzem, które może być niezwykłym czasem spędzonym we wspaniałych warunkach i rodzinnej atmosferze. Kaszuby są piękne przez cały rok, a Bałtyk zimą ma swój niepowtarzalny, magiczny urok, dlatego Boże Narodzenie nad morzem cieszy się coraz większą popularnością.

Malowniczość regionu, doskonała baza hotelowa i gastronomiczna oraz mnogość atrakcji i możliwości spędzania czasu sprawiają, że Boże Narodzenie nad morzem w Hotelu Mistral Sport**** jest gwarancją wieloletnich wspomnień.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij