rezerwuj online

Oferty specjalne

Andrzejki nad morzem

Andrzejki nad morzem
Szukasz magicznego miejsca na Andrzejki? Spędź tę wyjątkową noc w Hotelu Mistral Sport**** i zaczerpnij ze źródła magii i wspaniałej zabawy! Czekają na Ciebie: * czarodziejskie koktajle * znakomita muzyka DJ * pyszne menu

Nadmorski klimat, wyjątkowa okolica, ogrom walorów oferowanych przez naszą bazę hotelową oraz niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie wspaniałych ludzi – Andrzejki nad morzem z Hotelem Mistral Sport**** to niepowtarzalna szansa na piękne chwile w doskonałych warunkach. Andrzejki nad morzem cieszą się rosnącą popularnością nie tylko ze względu na piękno polskiego wybrzeża, ale również z powodu bardzo wysokich standardów, jakie wyróżniają Hotel Mistral Sport****. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Andrzejki nad morzem były dla naszych gości gwarancją jak najlepszej imprezy. Od kilku lat nieustannie analizujemy potrzeby, preferencje oraz oczekiwania miłośników dobrej zabawy, priorytetowo traktując satysfakcję każdego gościa. Mamy świadomość, że Andrzejki nad morzem powinny być magiczną nocą, podczas której wszyscy przeniosą się do magicznego świata wróżb i tajemnic.

Hotel Mistral Sport**** oferuje gościom znakomite jedzenie, ekskluzywne warunki noclegowe, nakomite alkohole w przystępnych cenach, profesjonalnego DJ'a, a także szereg innych atrakcji. Organizowane przez nas konkursy i zabawy sprawią, że Andrzejki nad morzem momentalnie staną się nocą pełną wspaniałych wrażeń. Warto pamiętać, że nasz hotel położony jest w malowniczej lokalizacji, dzięki czemu Andrzejki nad morzem to również okazja, aby spędzić piękny czas, ciesząc się urokami oferowanymi przez jeden z najbardziej wyjątkowych regionów w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Mistral Sport**** – Andrzejki nad morzem spędzone z nami to perspektywa niezapomnianej zabawy.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij